Uudised

26.01.2016
/

Piparmündi Foodtruck rammib restorani!

Koolivaheajal, 23.-28.10. sõidab Piparmündi à la carte restorani sisse Foodtruck. Sel nädalal veidi vabam atmosfäär ning pakkumisel laste lemmikroad Piparmündi moodi, kuid valmistatud ikka kvaliteetsest kraamist ning maitsevad hõrgult. Vaata lähemalt siit.

***

Aastavahetuse puhkus Pärnus!

Anname rõõmsalt teada, et meie pakett aastavahetuseks 2017/18 on nüüdsest saadaval broneerimiseks. Ootame külalisi kaheks ööks (30.12.2017-1.01.2018) ning pakume virgutust nii kehale kui hingele. Vaata paketti lähemalt siit.

***

Me teeme seda jälle…

7.-15.10.2017 saab taas toimuma Piparmündi sinimerekarpide nädal. Järjepanu juba kolmandat aastat, ikka oktoobrikuus, pakume erimenüüd, mis sel aastal sisaldab menukaid sinimerekarpe kooreses kastmes ning uustulnukana populaarsust koguvat lumepallisuppi Piparmündi moodi. Vaata lähemalt…

***

Ürituste sari “Külaline köögis” jätkub

Kohvik-restoran Piparmünt teatab õhinaga jätkuvast traditsioonist – eriüritus külaline köögis – Siim Suursild.
Selle hooaja esimene õhtusöök toimub juba 14. septembril kell 17 ja kell 20. Vaata lähemalt siit.

***

Uus suvine menüü restoranis

Kohvik-restoran Piparmünt kostitab oma külalisi nüüdsest suvise ja värske menüüga. Avatud on ka uuenduskuuri läbi teinud väliterrass. Ootame teid külla iga päev kell 12:00-23:00.

***

Pärnu Restoranide Nädal 1.-9.04.2017

Äsja lõppenud spaa-nädal oli edukas nii Kurgo Villale ja Piparmündile kui ka teistele Pärnu ettevõtetele. Piparmündis käis antud teemanädala raames einestamas lausa 178 inimest. Kuid juba poole kuu pärast ootab ees uus sündmus Pärnu toidumaastikul – III korda toimuv Pärnu Restoranide Nädal. Osalemas on ka Piparmünt 10 €-se 2-käigulise lõunapakkumisega ning 18 €-se 3-käigulise õhtusöögiga. Tutvu menüüga siin.

***

Pärnu spaa-nädal 4.-12.03.2017

Märtsi alguses toimub taaskord Pärnu spaa-nädal. Eelmisel aastal osutus teemanädal väga populaarseks ning seetõttu võtsid korraldajad nõuks luua sellest iga-aastase traditsiooni sarnaselt Pärnu restoranide ja kohvikute nädalale. Selle raames pakuvad erinevad Pärnu majutus-, toitlustus- ja meelelahutusettevõtted teenuseid eriti atraktiivsete hindadega. Osalemas oleme ka meie nii majutuse kui ka restorani pakkumisega. Meie pakkumisega saad täpsemalt tutvuda siin. Lisainfo spaa-nädala kohta http://www.visitparnu.com/talvespaa/.

***

Pühapäeval Piparmünti…

… on veebruarikuine kampaania, et kutsuda peresid rohkem veetma koos aega ning nautima maitseelamusi. Viimase talvekuu pühapäevadel pakume kõigile pearoa tellijatele tasuta desserdi meie kondiitri poolt ettevalmistatud koogiletist ning soojenduseks tassi kohvi või teed.

Soovitame eelnevalt broneerida laua tel. 442 5736 või kurgovilla@kurgovilla.ee.

Maitsvate kohtumisteni Piparmündis!

***

Uus menüü Piparmündis

Alates 1. veebruarist vahetub Piparmündis menüü – sügistalvised noodid vahetuvad kevadeootuse vastu. Menüüle saab juba etteulatuvalt pilgu peale visata siin.

Kurgo Villa Hotel & Restaurant, Papli 13, Pärnu, Estonia 80012 Telephone: (+372) 44 25736, kurgovilla@kurgovilla.ee
Doit | kodulehe disain ja sisuhaldustarkvara, reklaam, 3D, fotograafia