Kurgo Villa pakub seminari korraldamise võimalust Pärnus esinduslike toitlustusvõimalustega. Seminarisaaliks seame ümber ühe restorani ruumidest või väiksemale seltskonnale puhkeruumi. Seminariruumi varustusse kuulub projektor, ekraan ja pabertahvel.

Oleme võõrustanud mitmeid asisemaid ning ka vabamas õhkkonnas seminare ja koosolekuid. Suuremate seltskondade jaoks pakume ürituse korraldamiseks ühte meie restorani saalidest, kuhu mahub ilma laudadeta kuni 50 inimest, laudadega 30 inimest. Väiksemate, kuni 12 inimese koosoleku või ümarlaua tarbeks pakume puhkeruumi. Standard seminariruumi tehnika meie poolt: data-projektor, ekraan, pabertahvel.

Kohvipausid ja toitlustus serveeritakse kohvik-restoranis Piparmünt, mis valitud kolmel järjestikusel aastal ka Eesti parimate söögikohtade hulka. Pakume à la carte menüül põhinevaid grupimenüüsid. Kui soovite veelgi erilisemaid elamusi, pakume õhtustamiseks ka 5-käigulist menüüd koos veinide ja toitude tutvustamisega või pimeõhtusöögi võimalust.

Õhtuseks ajaveetmiseks saame organiseerida teatri- või spaa-külastuse. Kui pole soovi majast välja liikuda, on võimalus soome saunas võtta kuuma leili ning sügisesel ja kevadisel hooajal ka pärast seda välibasseinis end kiirelt jahutada.

Küsi lisainfot ja pakkumist oma ürituseks kurgovilla@kurgovilla.ee.

Kurgo Villa Hotel & Restaurant, Papli 13, Pärnu, Estonia 80012 Telephone: (+372) 44 25736, kurgovilla@kurgovilla.ee